Automobilių plovykla
Rezervuok laiką!

Autoplovyklos paslaugos

Pilnas automobilio cheminis valymas

Pilnas automobilio cheminis valymas yra išsamus ir kruopštus procesas, skirtas atkurti automobilio vidaus ir išorės švarą bei estetinę išvaizdą. Tai apima šiuos žingsnius:

Automobilio plovimas su sausinimu: Automobilis plaunamas naudojant aukštos kokybės ploviklius, kurie pašalina purvą, druską ir kitas nešvarumų daleles. Po plovimo automobilis kruopščiai išdžiovinamas, siekiant užkirsti kelią vandens dėmių susidarymui.

Salono ir bagažinės siurbimas: Salono grindys ir sėdynės siurbiama naudojant pramoninį siurblį, kad būtų pašalintos dulkių, smėlio ir kitų nešvarumų dalelės. Bagažinės erdvė taip pat išvaloma nuo bet kokio šiukšlių ir dulkių likučių.

Dulkių valymas: Naudojant specialias dulkių valymo priemones, kruopščiai valomos visos paviršiaus dalys, įskaitant prietaisų skydelį, vairą ir kitas vidaus detales.

Langų valymas: Visi automobilio langai valomi naudojant skaidrumą užtikrinančias priemones, užtikrinant gerą matomumą ir išorinį estetiką.

Lubų valymas: Lubos yra atidžiai valomos nuo dulkėms ir dėmėms pašalinti, ypač atsižvelgiant į rūkymo ar kitų dėmių poveikį.

Kiliminės dangos valymas: Kiliminė danga valoma naudojant giluminio valymo metodus, siekiant pašalinti įsigėrusias dėmes ir kvapus.

Vidaus apdailos detalių papildomas valymas nuo dėmių: Specialios priemonės naudojamos pašalinti paspardymus ir purvo sankaupas ant vidaus apdailos detalių, pvz., rankų balų ir kitų nešvarumų.

Sėdynių ir durų apmušalų valymas nuo dėmių: Sėdynės ir durų apmušalai yra valomi specialiomis priemonėmis, kurios efektyviai pašalina dėmes ir atkuria medžiagos pradinę spalvą ir tekstūrą.

Šis pilnas automobilio cheminis valymas ne tik pagerina jo išvaizdą, bet taip pat prisideda prie geresnės higienos ir komforto vairuojant.

Automobilio pusiau cheminis valymas

Automobilio pusiau cheminis valymas yra procedūra, skirta išlaikyti ir atnaujinti transporto priemonės vidinę ir išorinę švarą, neįtraukiant gilaus chemiškai valymo. Procesas apima:

 Automobilio plovimas su sausinimu: Kruopštus automobilio išorės plovimas, naudojant specialius ploviklius, skirtus efektyviai pašalinti purvą ir nešvarumus. Po plovimo automobilis yra džiovinamas, siekiant išvengti dėmių ir vandens žymių.

 Salono ir bagažinės siurbimas: Salono grindys, sėdynės ir bagažinės erdvė kruopščiai siurbiama, pašalinant dulkes, smėlį ir kitas daleles.

 Dulkių valymas: Švelniai valomos visos salono detalės, įskaitant prietaisų skydelį, vairo kolonėlę ir kitas paviršiaus dalis, siekiant pašalinti dulkes ir nešvarumus.

 Langų valymas: Visi automobilio langai valomi specialiomis priemonėmis, siekiant užtikrinti skaidrumą ir gerą matomumą.

 Sėdynių ir durų apmušalų valymas nuo dėmių: Atliekamas paviršinis valymas, naudojant dėmių valiklius sėdynių ir durų apmušalams, kad būtų pašalintos paviršinės dėmės ir atnaujintas audinio išvaizda.

 Ratlankių plovimas: Ratlankiai plaunami, siekiant pašalinti sukauptą purvą, stabdžių dulkes ir kitus kelių nešvarumus, suteikiant jiems švarų ir tvarkingą išvaizdą.

Šis pusiau cheminis valymas yra ypač tinka reguliariai prižiūrimiems automobiliams, kadangi jis efektyviai išlaiko automobilio švarą ir tvarkingumą, kartu neapkraunant salono ir išorės agresyviais chemikalais. Reguliarus šio tipo valymas padeda išsaugoti automobilio estetinę išvaizdą ir gali prisidėti prie ilgesnio transporto priemonės tarnavimo laiko.

Rankinis automobilio plovimas

Rankinis automobilio plovimas yra kruopštus ir atidus procesas, skirtas automobilio išorės valymui ir apsaugai. Procedūra susideda iš šių pagrindinių žingsnių:

 

Automobilio plovimas rankomis naudojant purvo tirpiklį: Automobilis plaunamas rankomis, naudojant specialiai parinktus purvo tirpiklius, kurie efektyviai pašalina kelių nešvarumus, tačiau yra švelnūs automobilio dažams. Šis metodas leidžia kruopščiai nuvalyti sunkiai pasiekiamas vietas ir užtikrinti tolygų valymą.

 

Ratlankių plovimas ir padangų pajuodinimas: Ratlankiai plaunami atidžiai, kad būtų pašalintos visos purvo ir stabdžių dulkių sankaupos. Po plovimo padangos apdorojamos specialiu produktu, kuris atkuria jų spalvą ir suteikia blizgesį, taip pat apsaugo nuo senėjimo.

 

Kėbulo padengimas apsauginiu vašku: Po plovimo kėbulas padengiamas vašku, kuris ne tik suteikia blizgesio, bet ir apsaugo dažus nuo aplinkos veiksnių, pavyzdžiui, UV spindulių, lietaus ir sniego. Vaškas taip pat padeda atstumti vandenį ir neleidžia purvui lengvai prilimpti prie automobilio paviršiaus.

 

Sausinimas: Paskutinis žingsnis – automobilio sausinimas naudojant minkštas, nebraižančias šluostes ar specialias mikropluošto rankšluostes. Šis žingsnis užtikrina, kad ant automobilio paviršiaus neliktų vandens dėmių ar likučių.

Rankinis automobilio plovimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori itin atsargiai ir kruopščiai prižiūrėti savo transporto priemonę, suteikiant jai ilgalaikę apsaugą ir puikią išvaizdą.

Automobilio plovimas ir sausinimas

Automobilio plovimas ir sausinimas yra būtini procesai, užtikrinantys automobilio švarą ir tvarkingą išvaizdą. Tai apima:

 

Automobilio plovimas ir sausinimas: Kruopštus automobilio išorės plovimas, naudojant švelnius ploviklius ir specialias šluostes, pašalinant kelių nešvarumus ir apsaugant kėbulo dažus. Po plovimo, automobilis kruopščiai išdžiovinamas, siekiant išvengti vandens dėmių.

 

Salono ir bagažinės siurbimas: Efektyvus salono grindų, sėdynių ir bagažinės erdvės siurbimas, naudojant pramoninius siurblius, kad būtų pašalintos dulkes, smėlis ir kitos dalelės.

 

Dulkių valymas: Visos salono detalės, įskaitant prietaisų skydelį, vairo kolonėlę ir kitas paviršiaus dalis, valomos specialiomis priemonėmis, siekiant pašalinti dulkes ir nešvarumus.

 

Langų valymas: Langai valomi specialiais langų valikliais, užtikrinant skaidrumą ir gerą matomumą.

 

Ratlankių cheminis valymas ir padangų pajuodinimas: Ratlankiai chemiškai valomi, kad būtų efektyviai pašalintos purvo ir stabdžių dulkių sankaupos. Padangos apdorojamos specialiu produktu, kuris atkuria jų spalvą ir suteikia blizgesį.

Ypač rekomenduojama šį valymą atlikti reguliariai, kas mėnesį, norint išsaugoti automobilio estetinę išvaizdą ir užtikrinti švarą salone. Reguliarus valymas padeda išlaikyti transporto priemonę tvarkingą ir ilgiau išlaikyti jos vertę.

Automobilio žibintų poliravimas

Automobilio žibintų poliravimas yra svarbus procesas, skirtas atkurti žibintų skaidrumą ir pagerinti vairavimo saugumą. Procesas apima šiuos etapus:

 

Žibintų poliravimas: Šis procesas atliekamas, kai automobilio žibintai tampa matiniai arba pakeičia spalvą dėl aplinkos veiksnių poveikio, pvz., UV spindulių, purvo ir druskos. Naudojamos specialios šlifavimo priemonės ir poliravimo pastos, kurios pašalina paviršinius įbrėžimus, oksidaciją ir kitus nešvarumus, atkuriant žibintų skaidrumą.

 

Žibintų padengimas apsaugine danga: Po poliravimo žibintai padengiami specialia apsaugine danga. Tai padeda išvengti greito žibintų oksidacijos ir pablukimo, taip pat apsaugo nuo smulkių įbrėžimų ir aplinkos poveikio. Apsauginė danga taip pat padeda išlaikyti ilgesnį žibintų skaidrumą ir pagerina bendrą automobilio išvaizdą.

Automobilio žibintų poliravimas ir padengimas apsaugine danga yra efektyvus būdas pagerinti vairavimo matomumą, ypač naktį, ir padidinti automobilio estetinę vertę. Ši procedūra yra svarbi automobilio priežiūros dalis, leidžianti užtikrinti gerą žibintų būklę ir vairavimo saugumą.

Variklių ir greičių dėžių remontas

Visi automobilių markių remonto darbai.

Važiuoklės remontas

Taisome visų lengvųjų automobilių važiuokles, stabdžių sistemas

Turbinų remontas

Restauruojame ir taisome visų tipų lengvųjų automobilių turbinas. Darbams suteikiame garantiją!

Patikėkite savo automobilį mums

Susisiekime